Kullanım Koşulları
https://husuf.com, Türkiye çapında; il, ilçe ve mahalle bazında güncel eczane listelerini yayınlayan ve nöbetçi eczaneleri günlük olarak listeleyen bir portaldır.

https://husuf.com'nin listelediği eczanelerle herhangi bir organik veya ticari bağı bulunmamaktadır.

https://husuf.com, Türkiye'deki şehirlerin resmi eczacı odaları web siteleri üzerinde yayınlanan nöbetçi eczane listelerini özel bir yazılım ile günlük olarak kontrol eder, farklı kaynaklar üzerinden internette yayınlanmayan çok sayıda nöbet listesine de ulaşarak, il ve ilçe bazında derler ve mümkün olan en kapsamlı şekilde kullanıcılarına sunar.

https://husuf.com, teknik veya herhangi bir sebeple nöbetçi eczanelerin hatalı listelenmesi halinde doğabilecek zararlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Herhangi bir eczaneye gitmeden önce telefonla ulaşıp açık olduğunu teyit etmeniz tavsiye olunur.

https://husuf.com, yayınladığı eczanelerin kamuya açık iletişim bilgilerini paylaşmakla birlikte, eczanelere ait iletişim bilgilerinin düzenlenmesi, anlaşılır ve kullanıcı dostu hale getirilmesi, güncelliğinin ve doğruluğunun sağlanması, eczanelerin konum, personel ve diğer detaylarının kayıtlara (listing) eklenmesi ve doğruluğunun kontrol edilmesi, aktif ve pasif durumdaki eczanelerin listelere eklenmesi ve çıkarılması, çeşitli liste ve iletişim bilgilerinin çevrim dışı kanallardan temin edilmesi ve sair özgün süreçlerle oluşturulan ve bir veritabanında derlenen nöbetçi eczane listeleri ve il, ilçe, mahalle bazındaki eczane listeleriyle katma değer yaratmaktadır.

Siteyi kullanmanız, bu kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Gizlilik ve Çerez politikamız için bu sayfayı ziyaret edebilir, her türlü istek, şikayet ve öneriniz için iletişim menüsü üzerinden bize ulaşabilirsiniz.